O nás

Koho hledáme?

Zajímá Vás oblast výzkumu trhu, médií a technologií? Jste spolehliví, máte smysl pro zodpovědnost a nebojíte se máknout, když je potřeba?

Nabídku volných pracovních míst najdete níže na této stránce. V případě zájmu o některou z pozic nám zašlete svůj životopis s průvodním dopisem a kontaktem na adresu jobs@admosphere.cz.

Nenašli jste se v nabídce volných pozic a myslíte, že nám máte co nabídnout? Napište nám o sobě a připište, v čem byste mohli být našemu týmu prospěšní.

Těšíme se, až o Vás uslyšíme!

webovy banner

Operations Client Engineer

We are seeking a highly motivated self-starter who can directly interface with our strategic clients to provide technical support for our SDK running within different Browsers on Windows and OSX and also within Apps on iOS and Android. The Operations Client Engineer is responsible for ensuring a smooth implementation experience of the measuring technology Nielsen SDK.  This involves setting client expectations appropriately, keeping all tasks on schedule and within scope, and limiting engineering escalations by providing clients with technical support, examples and documentation.

Job location: Prague

Want to know more about this position? Click here.

IT administrátor v týmu Nielsen Admosphere

Na počátku bylo několik matfyzáků a jmenovali jsme se MEDIARESEARCH. Nyní si říkáme Nielsen Admosphere a jsme výzkumná agentura o více než 100 zaměstnancích. Zabýváme se hlavně technologickými a datově a analyticky náročnými projekty. Zkoumáme a měříme televizní sledovanost, monitorujeme veškerou reklamu. Naše dceřiná společnost vyvíjí cloudový software Adwind Kite pro uživatele na mediálním trhu. Kromě technologií nás baví i marketingový výzkum a statistické zpracování a analýza dat. Máme zázemí mezinárodní společnosti Nielsen, a přesto si stále udržujeme zápal malé firmy.

Koho sháníme?

Sháníme někoho, kdo skvěle zapadne do našeho tříčlenného týmu IT administrátorů. Hledáme férového a slušného člověka, který je rád užitečný. Nadšence, který se rád šťourá v počítačích, a to jak hardwarově, tak softwarově. Myslíš, že seš to Ty? Pak čti rozhodně dál!

Co Ti určitě nesmí chybět?

  • Alespoň středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou (Rozhodně nemusíš být expert na všechno a nemusíš mít praxi, rádi Tě zaškolíme.)
  • Dobrá znalost hardware zvenku i zevnitř
  • Bezúhonnost, slušné vystupování, fér přístup
  • Zodpovědnost, stabilita/loajalita
  • Chuť pracovat, studovat a posouvat se ve svých schopnostech
  • Flexibilita a nadšení pro věc. Časem, až se zapracuješ, po Tobě budeme chtít i střídavou pohotovost mimo pracovní dobu.

Čím dalším si nás ještě získáš?

  • Znalostí network/security
  • Základní znalostí Linuxu
  • Dobrou znalostí angličtiny

Co Ti za to nabízíme?

  • Dobré platové ohodnocení, které řešíme podle schopností a pracovního nasazení, nikoliv podle tabulek
  • Práci na zajímavých projektech pro přední české televize, mediální a reklamní agentury a pro zahraniční klienty (Slovensko, Bulharsko, Arménie)
  • Garantujeme, že výsledky Tvé práce budou vidět
  • Přístup k moderním technologiím
  • Zaškolení, volbu odborných školení a možnost profesního růstu (významně rozšíříme Tvoje znalosti s Microsoft technologiemi)
  • Nadstandardní lékařskou péči, stravenky, možnost čerpat sick day
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Prostředí, kde si nepotrpíme na formality, ale zajímá nás výsledek
  • Skvělý kolektiv, který spolu rád tráví čas v práci, ale i mimo ni (Na to, jak ve firmě žijeme, se můžeš podívat na našem Facebooku.)
  • A rozhodně Ti nebudeme diktovat, jak se máš do práce oblékat :-)

U nás budeš nepostradatelným článkem týmu. Kolegové Tě budou milovat, protože je budeš zachraňovat z pro ně svízelných patálií s PC, které Ty zvládneš levou zadní. A přitom budeš mít možnost dostat se i k náročným úkolům a převzít za ně plnou zodpovědnost.
Je to něco pro Tebe? Pak neváhej a pošli nám svůj strukturovaný životopis na e-mail: jobs@admosphere.cz.

Těšíme se, až se s Tebou poznáme!

Za IT tým Michal Koníček aka Hobbys

Programátor .NET C# (Praha a Pardubice)

Tuto pozici aktuálně poptáváme pro naše sídlo v Praze a nově vznikající vývojářské centrum v Pardubicích.

Poohlížíme se po někom, kdo skvěle zapadne do našeho dvacetičlenného týmu programátorů. Hledáme férového a slušného člověka, kterého nebaví programovat fakturu 100x jinak, ale který se rád věnuje i nestandardním problémům a neváhá se pustit do hledání toho pravého řešení. Myslíš, že seš to Ty? Pak čti rozhodně dál!

  • Alespoň středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou (Rozhodně nemusíš být expert na všechno a nemusíš mít praxi, rádi Tě zaškolíme.)
  • Znalost .NET C# + základy SQL
  • Samostatnost, dobré komunikační schopnosti, kreativita, logické a analytické myšlení, systematičnost
  • Schopnost práce v týmu
  • Flexibilita a nadšení pro věc

  • Znalostí WPF, ASP.NET MVC, WCF,  IoC
  • Znalostí Mercurial
  • Schopností dorozumět se v angličtině
  • Zkušenostmi s návrhem a implementací .NET aplikací

  • Práci v dobře organizovaném kolektivu zkušených programátorů
  • Přístup k moderním technologiím
  • Zaškolení, volbu odborných školení a možnost profesního růstu
  • Skvělý kolektiv, který spolu rád tráví čas v práci, ale i mimo ni (Na to, jak ve firmě žijeme, se můžeš podívat na našem Facebooku.)

U nás budeš nepostradatelným článkem týmu. Budeš ten, kdo bude stavět produkty od jejich úplných základů. Po zapracování se dostaneš k náročným a velmi komplexním projektům.

Pro plusové body uveď v předmětu emailu heslo z proměnné „result“. Kód úmyslně obsahuje drobnou chybu – tu oprav.

string messageHash = „129 134 117 122 127 120“;
long[] messageArray = messageHash.Split(‚ ‚).Select(s => long.Parse(s)).ToArray();

for (int i = 0; i < 17; i++)
int j = -1;
while(++j < 7)
messageArray[j] -= 1;

string result = string.Join(string.Empty, messageArray.Select(c => (char)c));
Console.WriteLine(result);

Těšíme se, až se s Tebou poznáme!

Tazatel

Náplň práce:

  • Oslovování osob podle předepsané metodiky (např. podle věku, vzdělání nebo dle zadané adresy)
  • Provádění dotazníkového rozhovoru na dané téma (např. nákupní chování, sledování médií atd.) a/nebo rekrutace účastníků skupinových diskuzí, ochutnávek apod.

Požadujeme:

  • komunikační předpoklady
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení
  • práce na dohodu o provedení práce nebo živnostenský list
  • zajímavé úlohy v rámci našeho projektu, možnost dlouhodobé spolupráce

Více o práci tazatele na www.nielsen-admosphere.cz/tazatel.

Na čem nám záleží?

  1. Vyvíjíme nové technologie, hledáme nové myšlenky a příležitosti.
  2. Uvědomujeme si, že největším bohatstvím naší společnosti jsou lidé.
  3. Rozvíjíme naši společnost a její produkty.
  4. Nasloucháme našim klientům.
  5. Poskytujeme něco navíc.