O nás

Koho hledáme?

Zajímá Vás oblast výzkumu trhu, médií a technologií? Jste spolehliví, máte smysl pro zodpovědnost a nebojíte se máknout, když je potřeba?

Nabídku volných pracovních míst najdete níže na této stránce. V případě zájmu o některou z pozic nám zašlete svůj životopis s průvodním dopisem a kontaktem na adresu jobs@admosphere.cz.

Nenašli jste se v nabídce volných pozic a myslíte, že nám máte co nabídnout? Napište nám o sobě a připište, v čem byste mohli být našemu týmu prospěšní.

Těšíme se, až o Vás uslyšíme!

webovy banner

banner_web

IT administrátor v týmu Nielsen Admosphere

Na počátku bylo několik matfyzáků a jmenovali jsme se MEDIARESEARCH. Nyní si říkáme Nielsen Admosphere a jsme výzkumná agentura o více než 100 zaměstnancích. Zabýváme se hlavně technologickými a datově a analyticky náročnými projekty. Zkoumáme a měříme televizní sledovanost, monitorujeme veškerou reklamu. Naše dceřiná společnost vyvíjí cloudový software Adwind Kite pro uživatele na mediálním trhu. Kromě technologií nás baví i marketingový výzkum a statistické zpracování a analýza dat. Máme zázemí mezinárodní společnosti Nielsen, a přesto si stále udržujeme zápal malé firmy.

Koho sháníme?

Sháníme někoho, kdo skvěle zapadne do našeho tříčlenného týmu IT administrátorů. Hledáme férového a slušného člověka, který je rád užitečný. Nadšence, který se rád šťourá v počítačích, a to jak hardwarově, tak softwarově. Myslíš, že seš to Ty? Pak čti rozhodně dál!

Co Ti určitě nesmí chybět?

  • Alespoň středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou (Rozhodně nemusíš být expert na všechno a nemusíš mít praxi, rádi Tě zaškolíme.)
  • Dobrá znalost hardware zvenku i zevnitř
  • Bezúhonnost, slušné vystupování, fér přístup
  • Zodpovědnost, stabilita/loajalita
  • Chuť pracovat, studovat a posouvat se ve svých schopnostech
  • Flexibilita a nadšení pro věc. Časem, až se zapracuješ, po Tobě budeme chtít i střídavou pohotovost mimo pracovní dobu.

Čím dalším si nás ještě získáš?

  • Znalostí network/security
  • Základní znalostí Linuxu
  • Dobrou znalostí angličtiny

Co Ti za to nabízíme?

  • Dobré platové ohodnocení, které řešíme podle schopností a pracovního nasazení, nikoliv podle tabulek
  • Práci na zajímavých projektech pro přední české televize, mediální a reklamní agentury a pro zahraniční klienty (Slovensko, Bulharsko, Arménie)
  • Garantujeme, že výsledky Tvé práce budou vidět
  • Přístup k moderním technologiím
  • Zaškolení, volbu odborných školení a možnost profesního růstu (významně rozšíříme Tvoje znalosti s Microsoft technologiemi)
  • Nadstandardní lékařskou péči, stravenky, možnost čerpat sick day
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Prostředí, kde si nepotrpíme na formality, ale zajímá nás výsledek
  • Skvělý kolektiv, který spolu rád tráví čas v práci, ale i mimo ni (Na to, jak ve firmě žijeme, se můžeš podívat na našem Facebooku.)
  • A rozhodně Ti nebudeme diktovat, jak se máš do práce oblékat :-)

U nás budeš nepostradatelným článkem týmu. Kolegové Tě budou milovat, protože je budeš zachraňovat z pro ně svízelných patálií s PC, které Ty zvládneš levou zadní. A přitom budeš mít možnost dostat se i k náročným úkolům a převzít za ně plnou zodpovědnost.
Je to něco pro Tebe? Pak neváhej a pošli nám svůj strukturovaný životopis na e-mail: jobs@admosphere.cz.

Těšíme se, až se s Tebou poznáme!

Za IT tým Michal Koníček aka Hobbys

Programátor .NET C# (Praha a Pardubice)

Tuto pozici aktuálně poptáváme pro naše sídlo v Praze a nově vznikající vývojářské centrum v Pardubicích.

Poohlížíme se po někom, kdo skvěle zapadne do našeho dvacetičlenného týmu programátorů. Hledáme férového a slušného člověka, kterého nebaví programovat fakturu 100x jinak, ale který se rád věnuje i nestandardním problémům a neváhá se pustit do hledání toho pravého řešení. Myslíš, že seš to Ty? Pak čti rozhodně dál!

  • Alespoň středoškolské vzdělání nebo odborné vyučení s maturitou (Rozhodně nemusíš být expert na všechno a nemusíš mít praxi, rádi Tě zaškolíme.)
  • Znalost .NET C# + základy SQL
  • Samostatnost, dobré komunikační schopnosti, kreativita, logické a analytické myšlení, systematičnost
  • Schopnost práce v týmu
  • Flexibilita a nadšení pro věc

  • Znalostí WPF, ASP.NET MVC, WCF,  IoC
  • Znalostí Mercurial
  • Schopností dorozumět se v angličtině
  • Zkušenostmi s návrhem a implementací .NET aplikací

  • Práci v dobře organizovaném kolektivu zkušených programátorů
  • Přístup k moderním technologiím
  • Zaškolení, volbu odborných školení a možnost profesního růstu
  • Skvělý kolektiv, který spolu rád tráví čas v práci, ale i mimo ni (Na to, jak ve firmě žijeme, se můžeš podívat na našem Facebooku.)

U nás budeš nepostradatelným článkem týmu. Budeš ten, kdo bude stavět produkty od jejich úplných základů. Po zapracování se dostaneš k náročným a velmi komplexním projektům.

Pro plusové body uveď v předmětu emailu heslo z proměnné „result“. Kód úmyslně obsahuje drobnou chybu – tu oprav.

string messageHash = „129 134 117 122 127 120“;
long[] messageArray = messageHash.Split(‚ ‚).Select(s => long.Parse(s)).ToArray();

for (int i = 0; i < 17; i++)
int j = -1;
while(++j < 7)
messageArray[j] -= 1;

string result = string.Join(string.Empty, messageArray.Select(c => (char)c));
Console.WriteLine(result);

Těšíme se, až se s Tebou poznáme!

Tazatel

Náplň práce:

  • Oslovování osob podle předepsané metodiky (např. podle věku, vzdělání nebo dle zadané adresy)
  • Provádění dotazníkového rozhovoru na dané téma (např. nákupní chování, sledování médií atd.) a/nebo rekrutace účastníků skupinových diskuzí, ochutnávek apod.

Požadujeme:

  • komunikační předpoklady
  • spolehlivost
  • pečlivost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • odpovídající ohodnocení
  • práce na dohodu o provedení práce nebo živnostenský list
  • zajímavé úlohy v rámci našeho projektu, možnost dlouhodobé spolupráce

Více o práci tazatele na www.nielsen-admosphere.cz/tazatel.

Na čem nám záleží?

  1. Vyvíjíme nové technologie, hledáme nové myšlenky a příležitosti.
  2. Uvědomujeme si, že největším bohatstvím naší společnosti jsou lidé.
  3. Rozvíjíme naši společnost a její produkty.
  4. Nasloucháme našim klientům.
  5. Poskytujeme něco navíc.