Tiskové zprávy

European National Panels vstupuje na maďarský trh

Tisková zpráva Českého národního panelu - Český národní panel expanduje do Maďarska a bude tak pod svou mezinárodní značkou European National Panels (ENP) poskytovat služby v oblasti průzkumu trhu již ve všech zemích Visegrádské čtyřky.

Maďarsko se tak po Česku, Slovensku a Polsku stává již čtvrtou zemí, ve které bude ENP nabízet své služby v oblasti výzkumu trhu a online sběru dat. Tento vývoj je samozřejmě pro ENP dalším významným posunem, jak objasňuje jeho ředitel Zdeno Ružbacký:  „Vstup na maďarský trh je dalším krokem na cestě k naplnění naší dlouhodobé vize být lídrem v poskytování sběru dat ve střední Evropě. Jsme velmi rádi, že se nám podařilo získat spolehlivého místního partnera, který nám pomůže budovat značku European National Panels v Maďarsku.“

Online výzkum trhu je dnes jedním z nejdůležitějších zdrojů informací, který firmám umožňuje shromáždit data o trhu a spotřebitelích. European National Panels je společným projektem českých výzkumných společností STEM/MARK, Nielsen Admosphere a NMS Market Research, které se v této oblasti pohybují již mnoho let. Nový maďarský panel ponese název Magyar Országos Panel a bude dostupný na zcela nové doméně orszagospanel.hu.