Tiskové zprávy

Marek Zámečník jmenován Commercial Directorem CZ/SK agentury Nielsen Admosphere

Marek Zámečník se stává Commercial Directorem pro Česko a Slovensko ve výzkumné agentuře Nielsen Admosphere. Zastřeší tak zejména obchodní část výzkumných projektů v rámci oddělení Research & Analysis, které je nadále pod vedením Tomáše Hynčici.

Marek Zámečník působil 13 let v pobočce Nielsen Admosphere Slovakia, kam v roce 2008 nastoupil na pozici Project Manager, v průběhu let se stal Vice Directorem a v posledním roce zastával roli Country Managera. Jako Commercial Director CZ/SK bude mít na starost zejména české a slovenské klientské portfolio stejně jako jeho rozvoj, povede obchodní tým a bude participovat na řízení výzkumných projektů agentury.

„Jmenováním Commercial Directora dochází ke spojení obchodních týmů v Česku a na Slovensku pod jedno vedení. Zvýšíme tak efektivitu klíčových procesů a dojde i k dalšímu sblížení těchto dvou již dříve spolupracujících týmů,“ komentuje Tomáš Hynčica, který zastřešuje oddělení Research & Analysis Nielsen Admosphere ČR i SR a také obchodní zastoupení monitoringu reklamy Ad Intel.

„Propojení obchodních částí v obou zemích je logickým vyústěním spolupráce obou poboček. Naším společným cílem je plynule navázat na dosavadní fungování výzkumných projektů a nabídnout klientům synergii a různé pohledy vycházející z našich dlouholetých zkušeností,“ dodává ke své nové roli Marek Zámečník.